1. april 2020
Kontakt os

Villabyerne
Villabyernes Medie Center
Ordrupvej 101, 3.
2920 Charlottenlund

Tlf.: 4590 8070

www.villabyerne.dk / sn.dk/gentofte - en del af Sjællandske Medier

LEDELSE
Markedsdirektør Sjælland Syd
Peter Trostmann

ANSVARSH. REDAKTØR
Bente Johannessen

Kontortid
Mandag – fredag: kl. 9 - 16
Lørdag lukket

Udgivelsesdag: Onsdag/torsdag

REDAKTION: villabyerne.red@sn.dk

Jesper Bjørn Larsen
Redaktør
Direkte tlf. 2674 6842
jesper.larsen@sn.dk

Kathrine Albrechtsen (pt. barsel)
Journalist
Direkte tlf. 2618 3326
kathrine.albrechtsen@sn.dk

Gry Brøndum
Journalist
Direkte tlf. 2677 0986
gry.broendum@sn.dk

Ole Tradsborg
Freelance sport
Direkte tlf. 4041 6913
ole.tradsborg@sn.dk

ANNONCER: villabyerne.salg@sn.dk

Claus Ohrt
Markedschef
Direkte tlf. 2020 9413
claus.ohrt@sn.dk

Heidi Bruun-Schmidt
Annoncechef
Direkte tlf. 2334 3477
heidi.schmidt@sn.dk

Nynne Darum
Mediekonsulent
Direkte tlf. 2018 0230
nynne.darum@sn.dk

Teddy Thorstein Jakobsen
Mediekonsulent
Direkte tlf. 3038 2833
teddy.thorstein@sn.dk

Prisliste Villabyerne

DEADLINES
Korrekturannoncer: Torsdag kl. 12
Færdige annoncer: Fredag kl. 12
Privatannannoncer: Fredag kl. 10
kan bookes her via Tast-selv

Redaktionelt stof: Fredag kl. 14

Dækningsområde
Alle husstande i Gentofte Kommune undtagen modtagere med ”Reklamer og ugeaviser – Nej tak”.

Udebliver avisen
Har du ikke modtaget avisen, så kontakt venligst FK Distribution via dette link.

Du kan også skrive til manglende.levering@sn.dk eller ring på tlf. 4348 7800


KONTAKT OS