3. marts 2021
Kontakt Villabyerne

Villabyerne
Ordrupvej 101, 3.
2920 Charlottenlund
Tlf.: 8888 4316
www.villabyerne.dk / sn.dk/gentofte - en del af Sjællandske Medier

Udgivelsesdag: Onsdag / torsdag

LEDELSE:
Markedsdirektør Sjælland Syd
Peter Trostmann

ANSVARSH. REDAKTØR:
Bente Johannessen

Kontortid

Mandag – fredag: kl. 9 - 16

REDAKTION: villabyerne.red@sn.dk
Jesper Bjørn Larsen
Redaktør
Direkte tlf. 2674 6842
jesper.larsen@sn.dk

Kathrine Albrechtsen
Journalist
Direkte tlf. 2618 3326
kathrine.albrechtsen@sn.dk

Joachim Christensen
Journalist
Direkte tlf. 6035 4374
joachim.christensen@sn.dk

Ole Tradsborg
Freelance sport
Direkte tlf. 3038 2823
ole_tradsborg@yahoo.dk

ANNONCER: villabyerne.salg@sn.dk
Claus Ohrt

Markedschef
Direkte tlf. 2020 9413
claus.ohrt@sn.dk

Heidi Bruun-Schmidt
Chefkonsulent
Direkte tlf. 2334 3477
heidi.schmidt@sn.dk

Nynne Darum
Mediekonsulent
Direkte tlf. 2018 0230
nynne.darum@sn.dk

Teddy Thorstein Jakobsen
Mediekonsulent
Direkte tlf. 3038 2833
teddy.thorstein@sn.dk

Prisliste Villabyerne

DEADLINES:

Booking: Mandag kl. 12
Korrekturannoncer: Fredag kl. 12
Færdige annoncer: Tirsdag kl. 9
Privat annannoncer: Mandag kl. 10
kan bookes her via Tast-selv
Dødsannoncer: Tirsdag kl. 10
Redaktionelt stof: Fredag kl. 14

Dækningsområde:
Alle husstande i Gentofte Kommune undtagen modtagere med ”Reklamer og ugeaviser – Nej tak”.

Udebliver Villabyerne:
Har du ikke modtaget avisen, så udfyld formularen på https://sn.dk/ugeavisudeblevet.
Du kan også ringe på tlf. 4348 7800

Nu må butikkerne igen åbne dørene op for kunder. Skal du derfor ud og bytte julegaver?
 

KONTAKT OS