23. september 2020
Kontakt Ugebladet Hørsholm

Ugebladet
Hørsholm Medie Center
Hørsholm Midtpunkt 14, 1
2970 Hørsholm
Tlf. 8888 4307

www.ugebladet.dk / sn.dk/hoersholm - en del af Sjællandske Medier

MARKEDSDIREKTØR NORD:
Peter Fjeldal
peter.fjeldal@sn.dk

ANSVH. CHEFREDAKTØR:
Bente Johannessen

Kontortid:
Mandag-fredag kl. 11-14

Udgivelsesdag: Onsdag/torsdag

REDAKTION: ugebladet.red@sn.dk

Fred Jacobsen. Redaktør
fred.jacobsen@sn.dk
Tlf: 8888 4347

Morten Timm. Journalist
morten.timm@sn.dk
Tlf. 8888 4426

ANNONCER: ugebladet.hoersholm.salg@sn.dk

Lisbeth Chabert, Salgschef
Lisbeth.chabert@sn.dk
Tlf. 3141 3423

Dorte Hartoft. Chefkonsulent
dorte.hartoft@sn.dk
Tlf. 5156 1926

Suzanne Zabava. Mediekonsulent
suzanne.zabava@sn.dk
Tlf. 4295 1995

Prisliste Ugebladet Hørsholm

DEADLINES:

Korrekturann.: Torsdag kl. 12
Færdige ann.: Mandag kl. 12
Privatann.: Fredag kl. 10
Privat ann.: kan bookes her via Tast-selv

Redaktionelle deadlines:
Kulturomtaler og arrangementer: Tirsdag
Læserbreve: Torsdag

Udebliver avisen:

Har du ikke modtaget avisen, så udfyld formularen på https://sn.dk/ugeavisudeblevet.

Har debatten om sexisme taget overhånd?