16. oktober 2021
Kontakt Hillerød Posten

Hillerød Posten
Lokesvej 8, 1. sal.
3400 Hillerød
Tlf.: 8888 4303

Åbningstider
Mandag-fredag kl. 11.00 - 14.00

Ansvarshavende chefredaktør: Palle Høj
Markedsdirektør: Peter Fjeldal

Hillerød Posten udgives af Sjællandske Medier. sn.dk/hilleroed

Udgivelsesdag:
Onsdag (omdeles onsdag og torsdag)

Redaktionel deadline:
Torsdag kl. 12

Annonce deadlines:
Trykklare annoncer: Mandag kl. 12.00
Korrektur annoncer: Fredag kl. 12.00
Privat annoncer: Fredag kl. 12.00
Privatannoncer kan bookes på www.tastselvannoncer.dk

Prisliste Hillerød Posten

Kontakt redaktionen:

Redaktion: hip.red@sn.dk

Martin Warming, lokalredaktør
Tlf.: 8888 4410
martin.warming@sn.dk

Mette Dolmer Thygesen, journalist
Tlf.: 8888 4414
Mobil: 3038 2868
mette.thygesen@sn.dk

Magnus Eg Møller, journalist (torsdag og fredag)
Tlf.: 3123 6153
magnus.moeller@sn.dk

Kontakt salgsafdelingen:

Annoncesalg: hip.salg@sn.dk

Lisbeth Chabert, Mediechef
Tlf.: 3141 3423
lisbeth.chabert@sn.dk

Michael Ørntoft, chefkonsulent
Tlf.: 5156 1923
michael.orntoft@sn.dk

Jakob Jonassen, mediekonsulent
Tlf.: 3067 2840
jakob.jonassen@sn.dk

Stig Andersen, mediekonsulent
Tlf.: 3067 2828
stig.andersen@sn.dk

Michael Pedersen, mediekonsulent
Tlf.: 2216 0801
michael.pedersen@sn.dk

Henrik Henriksen, chefkonsulent
Tlf. 2442 6001
Henrik.henriksen@sn.dk

Dækningsområde: Hillerød Kommune

Udebliver avisen:
Har du ikke modtaget avisen, så udfyld formularen på https://sn.dk/ugeavisudeblevet.

Rejser du til udlandet i år?