25. januar 2020
Kontakt Halsnæs Avis

Halsnæs Avis
Havnevej 1
3300 Frederiksværk
Tlf: 8882 6550

sn.dk/halsnaes

Ledelse:
Markedsdirektør Peter Fjeldal
Ansvh. chefredaktør: Bente Johannesen

Redaktion: halsnaesavis.red@sn.dk

Anders Nordstrand, redaktør
Tlf: 2783 9915
anders.nordstrand@sn.dk

Kim Larsen, journalist
Tlf: 2365 3100
kim.larsen@sn.dk

Thomas Quvang, sportsskribent
Tlf: 40343832
Thomas.quvang@sn.dk

Annoncer: halsnaesavis.salg@sn.dk

Claus Heerwagen, mediechef
Tlf: 2783 9916
Claus.heerwagen@sn.dk

Dorte Andersen, mediekonsulent
Tlf: 2826 9912
Dorte.andersen@sn.dk

Kurt Brun Kristensen, mediekonsulent
Tlf: 2036 1822
Kurt.brun.kristensen@sn.dk

Thomas Kragh, mediekonsulent
Tlf: 5076 4354
Thomas.kragh@sn.dk

Hanne Frost Lauridsen, salgsassistent, privatannoncer/tillykke
Tlf: 8882 6550
Hanne.lauridsen@sn.dk

Linda Thorbech, grafiker

Jan F. Stephan, freelancefotograf

DEADLINE

Mandag kl. 10.00

Annoncer: Tast-selv

Prisliste Halsnæs Avis

Avisen udgives onsdag. Omdeles til alle husstande i Halsnæs Kommune, med FK Distribution, senest torsdag kl. 21.00.

Udebliver avisen
kontakt FK Distribution via dette link eller benyt venligst manglende.levering.sn.dk og tast navn og adresse eller ring til FK Distribution på tlf. 43 48 78 00.