24. oktober 2021
Kontakt Halsnæs Avis

Halsnæs Avis
Posthustorvet 1
3300 Frederiksværk
Tlf: 8888 4302

sn.dk/halsnaes

Ledelse:
Markedsdirektør Peter Fjeldal
Ansvh. chefredaktør: Bente Johannesen

Redaktion: halsnaesavis.red@sn.dk

Niels Jørgen Larsen, redaktør
Tlf. 47 72 06 33
Niels.joergen.larsen@sn.dk

Kasper Daugbjerg Dønbo, journalist
Tlf. 47 72 48 71
Kasper.doenbo@sn.dk

Anders Nordstrand, journalist
Tlf: 2783 9915
anders.nordstrand@sn.dk

Kim Larsen, journalist
Tlf: 2365 3100
kim.larsen@sn.dk

Thomas Quvang, sport og kultur
Tlf: 40343832
Thomas.quvang@sn.dk

Annoncer: halsnaesavis.salg@sn.dk

Claus Andkjær Olsen, mediechef
Tlf: 2783 9916
Claus.olsen@sn.dk

Dorte Andersen, mediekonsulent
Tlf: 2826 9912
Dorte.andersen@sn.dk

Kurt Brun Kristensen, mediekonsulent
Tlf: 2036 1822
kurt.kristensen@sn.dk

Thomas Kragh, mediekonsulent
Tlf: 5076 4354
Thomas.kragh@sn.dk

Hanne Frost Lauridsen, salgsassistent, privatannoncer/tillykke
Tlf: 8888 4351
Hanne.lauridsen@sn.dk

Jan F. Stephan, freelancefotograf

DEADLINE
Trykklare annoncer: Mandag kl. 12.00
Korrektur annoncer: Fredag kl. 12.00
Privat annoncer: Fredag kl. 12.00, kan bookes på www.tastselvannoncer.dk

Prisliste Halsnæs Avis

Avisen udgives onsdag. Omdeles til alle husstande i Halsnæs Kommune, med FK Distribution, senest torsdag kl. 21.00.

Udebliver avisen

Har du ikke modtaget avisen, så udfyld formularen på https://sn.dk/ugeavisudeblevet.

Synes du, der skal lægges klima-afgifter på flyrejser?