9. juli 2020
Kontakt Halsnæs Avis

Halsnæs Avis
Havnevej 1
3300 Frederiksværk
Tlf: 8888 4302

sn.dk/halsnaes

Ledelse:
Markedsdirektør Peter Fjeldal
Ansvh. chefredaktør: Bente Johannesen

Redaktion: halsnaesavis.red@sn.dk

Anders Nordstrand, redaktør
Tlf: 2783 9915
anders.nordstrand@sn.dk

Kim Larsen, journalist
Tlf: 2365 3100
kim.larsen@sn.dk

Thomas Quvang, sport og kultur
Tlf: 40343832
Thomas.quvang@sn.dk

Annoncer: halsnaesavis.salg@sn.dk

Claus Heerwagen, mediechef
Tlf: 2783 9916
Claus.heerwagen@sn.dk

Dorte Andersen, mediekonsulent
Tlf: 2826 9912
Dorte.andersen@sn.dk

Kurt Brun Kristensen, mediekonsulent
Tlf: 2036 1822
kurt.kristensen@sn.dk

Thomas Kragh, mediekonsulent
Tlf: 5076 4354
Thomas.kragh@sn.dk

Hanne Frost Lauridsen, salgsassistent, privatannoncer/tillykke
Tlf: 8888 4351
Hanne.lauridsen@sn.dk

Jan F. Stephan, freelancefotograf

DEADLINE

Mandag kl. 10.00

Annoncer: Tast-selv

Prisliste Halsnæs Avis

Avisen udgives onsdag. Omdeles til alle husstande i Halsnæs Kommune, med FK Distribution, senest torsdag kl. 21.00.

Udebliver avisen

Har du ikke modtaget avisen, så udfyld formularen på https://sn.dk/ugeavisudeblevet.

Sommerpakken giver 50% rabat på entré til mange oplevelser som f.eks. museer. Benytter du dig af de gode tilbud ?