2. december 2020
Kontakt Ugeposten Gribskov

Ugeposten Gribskov
Østergade 33
3200 Helsinge
Tlf.: 8888 4309

KONTORTID:
Mandag - fredag kl. 10-15.

AVISEN UDGIVES: onsdag/torsdag

UDGIVER: Sjællandske Medier

ANSVH. CHEFREDAKTØR: Bente Johannessen

REDAKTION: ugeposten.red@sn.dk

Camilla Nissen, redaktør
Tlf. 23 64 14 89
camilla.nissen@sn.dk



Claus Johansen, journalist
Tlf. 20 19 40 98
claus.johansen@sn.dk

Jeppe Helkov, journalist
Tlf. 30 67 28 56
jeppe.helkov@sn.dk

Anna Hjortsø, journalist
Tlf. 60 37 81 25
anna.schmidt@sn.dk

ANNONCER: ugeposten.salg@sn.dk

Peter Fjeldal[/b], Markedsdirektør

Frank Nielsen, Salgschef
Tlf. 24 63 82 46
frank.nielsen@sn.dk

Per Majgaard, Chefkonsulent
Tlf. 21 77 05 78
per.majgaard@sn.dk

Pia Boe Andersen, Mediekonsulent
Tlf. 30 10 32 65
pia.b.andersen@sn.dk

Nicklas Granzow Wedell-Riis, Mediekonsulent,
Tlf. 28 35 66 47
nicklas.riis@sn.dk

Helle Marie Lynge, Salgssupporter
helle.lynge@sn.dk

Prisliste Ugeposten Gribskov

DEADLINE:
Korrektur annoncer torsdag kl. 12 .00.
Øvrige annoncer mandag kl. 12.00.
Tastselv-annoncer.

Udebliver avisen
Har du ikke modtaget avisen, så udfyld formularen på https://sn.dk/ugeavisudeblevet.

Du kan også skrive til manglende.levering@sn.dk og tast navn og adresse eller ring til FK Distribution på tlf. 4348 7800

Det er frivilligt og gratis for den enkelte, når Danmark - formentlig snart - begynder at vaccinere befolkningen mod covid-19. Vil du vælge at blive vaccineret?