20. september 2020

Villabyerne
Ordrupvej 101, 3.
2920 Charlottenlund

Tlf.: 88884316

Kontortid:
Mandag - fredag:
kl. 9.00 - 16.00
Lørdag: lukket

E-mail adresser:

Annoncer: annoncer@villabyerne.dk
Redaktion: redaktion@villabyerne.dk

Ledelse:
Peter Trostmann, Markedsdirektør,
peter.trostmann@pol.dk

Redaktion:

Jesper Bjørn Larsen, Lokalredaktør
Tlf: 4590 8254
jesper.larsen@lokalavisen.dk

Kathrine Albrechtsen, Journalist
Tlf: 4590 8192
kathrine.albrechtsen@lokalavisen.dk

Signe Haahr Pedersen, Journalist
Tlf: 4590 8256
Signe.h.Pedersen@lokalavisen.dk

Ole Tradsborg, freelance sport
Mobil: 4140 6913
Ole_tradsborg@yahoo.dk

Annoncer (Print & Digital):

Claus Ohrt, Markedschef
Tlf: 4590 8197
claus.ohrt@lokalavisen.dk

Heidi Bruun-Schmidt, Annoncechef
Tlf: 4590 8258
heidi.bruun-schmidt@lokalavisen.dk

Nynne Darum, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8261
nynne.darum@lokalavisen.dk

Teddy Thorstein Jakobsen, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8183
Teddy.Thorstein@lokalavisen.dk

DEADLINES

Villabyerne:

Redaktionelt stof:
fredag kl. 10.00
Korrekturannoncer:
torsdag kl. 12.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
Mandag kl. 10.00

Ansv. chefredaktør: Bente Johannessen

Er du klar til at bære mundbind, når du skal handle ind?
 

KONTAKT OS