7. marts 2021
Kontakt Lokalavisen Uge-Nyt Fredensborg

Uge-Nyt
Hørsholm Medie Center
Hørsholm Midtpunkt 14, 1
2970 Hørsholm
Tlf.: 8888 4308

www.uge-nyt.dk / sn.dk/fredensborg - en del af Sjællandske Medier

MARKEDSDIREKTØR NORD:
Peter Fjeldal
peter.fjeldal@sn.dk

ANSVH. CHEFREDAKTØR:
BENTE JOHANNESSEN

Kontortid:
mandag - fredag kl. 11 -14

Udgivelsesdag: Onsdag/torsdag

REDAKTION: ugenyt.red@sn.dk

Fred Jacobsen. Redaktør
Tlf. 8888 4347
fred.jacobsen@sn.dk

Peter Mailand. Journalist
Tlf. 8888 4437
peter.mailand@sn.dk

ANNONCERING: ugenyt.salg@sn.dk

Lisbeth Chabert. Salgschef
Tlf. 3141 3423
lisbeth.chabert@sn.dk

Pia Boe Andersen. Mediekonsulent
Tlf. 3010 3265
pia.b.andersen@sn.dk


Marianne Dyreborg. Mediekonsulent
Tlf. 3010 3306
marianne.dyreborg@sn.dk

UDEBLIVER AVISEN:

Har du ikke modtaget avisen, så udfyld formularen på https://sn.dk/ugeavisudeblevet.

Prisliste Lokalavisen Uge-Nyt Fredensborg

DEADLINES:

Korrekturann.: Torsdag kl. 12
Rubrikann.: Fredag kl. 12
Færdige ann.: Mandag kl. 12
Privat ann.: kan bookes her via Tast-selv

Nu må butikkerne igen åbne dørene op for kunder. Skal du derfor ud og bytte julegaver?