14. december 2017
LørdagsAvisen

Torvet 19A
4600 Køge

Tlf.: 5665 8200

Annonceafdelingen: kmc.annoncer@sn.dk

Redaktion: kmc.redaktion@sn.dk

Administration: kmc.info@sn.dk

Ledelse:
Jørgen Petersen, salgs- og bladchef
Tlf.: 8888 4589
joergen.petersen@sn.dk

Salgsafdeling:

Dorte Poulsen, salgsassistent
Tlf.: 8888 4596
dorte.poulsen@sn.dk

Mogens Hansen, mediekonsulent
Tlf.: 8888 4584
mogens.hansen@sn.dk

Susanne Krumbæk Jørgensen, mediekonsulent
Tlf.: 8888 4585
susanne.joergensen@sn.dk

Sika Håkansson, mediekonsulent
Tlf.: 8888 4582
sika.haakansson@sn.dk

Flemming Holm, mediekonsulent
Tlf.: 8888 4583
flemming.holm@sn.dk

Redaktion:

Martin Rasmussen, redaktør
Tlf.: 8888 4587
martin.s.rasmussen@sn.dk

Katrine Thorlund, journalist (barsel)
Tlf.: 8888 4588
katrine.thorlund@sn.dk

Per Møller, journalist
Tlf.: 8888 4591
per.moeller@sn.dk

Jørgen Chr. Jørgensen, fotograf
Tlf.: 8888 4586
fotograf@sn.dk

Dtp - afdeling:

Birgit Nielsen, grafiker
birgit.nielsen@sn.dk

Jimmy Nielsen, grafiker
jimmy.nielsen@sn.dk

Susie Østergaard, grafiker
susie.oestergaard@sn.dk

Distribution:

kmc.reklamation@sn.dk