5. juni 2020
Kontaktoplysninger

Roskilde Avis
Algade 2, 1. sal.
4000 Roskilde
Tlf: 4636 2011

Kontortid:
Mandag - torsdag: kl. 8.30 - 16.00
Fredag: kl. 8.30 - 15.30
Lørdag: lukket

UDEBLIVER AVISEN

Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over to dage.

Har du ikke modtaget Roskilde Avis så Klik her

KONTAKTOPLYSNINGER

Annonceafdelingen: ra.salg@sn.dk

Redaktion: ra.red@sn.dk

Daglig leder:

Henrik Brøns,
Markedsdirektør Østsjælland
Henrik.broens@sn.dk
Mobil: 24 99 02 66

Redaktion:

Torben Kristensen,
Ansv. redaktør
torben.kristensen@sn.dk

Jan Partoft,
Journalist
jan.partoft@sn.dk

Tomas Skov
Journalist
tomas.skov@sn.dk

Annonceafdeling

Helene Risum
Salgskonsulent
Tlf. 23 32 71 19
helene.risum@sn.dk

Tonny Larsen
Salgskonsulent
Mobil: 6155 4574
tonny.larsen@sn.dk

Anette Holm
Salgskonsulent
Mobil: 2340 3570
anette.holm@sn.dk

Helle Brauner
Salgskonsulent
Mobil: 6155 4573
helle.brauner@sn.dk

RA Reklame:

Dorthe Bomark
Projektleder
Mobil: 2340 3569
dorthe.bomark@sn.dk

Dorte Knudsen,
Onlineansvarlig og projektleder
Mobil: 2340 3576
dorte.knudsen@sn.dk

Kontakt online salg:

Dorte Knudsen
Onlineansvarlig og projektleder
Mobil: 2340 3576
dorte.knudsen@sn.dk

Alle personer over 18 år har nu muligheden for at bestille en test for coronavirus, selv om de ikke har symptomer. Er det noget du vil benytte dig af?
 

Køb

Artikel eller billede

Skriv til:
abonnement@sn.dk

Nyt om

Navne

Send en e-mail til:
navne@sn.dk