23. august 2019
Fredag formiddag var der dimission på Nærum Gymnasium. Foto: Lars Sandager Ramlow
gallery icon

Se billedserie

Fredag formiddag var der dimission på Nærum Gymnasium. Foto: Lars Sandager Ramlow
facebook icon twitter icon linkedin icon
print ikon
send til en ven ikon

Send til din ven.

X

Artiklen: KÆMPE BILLEDSERIE: Her er de 361 studenter fra Nærum Gymnasium

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

KÆMPE BILLEDSERIE: Her er de 361 studenter fra Nærum Gymnasium
Rudersdal - 28. juni 2019 kl. 15:01
Af Lars Sandager Ramlow
Kontakt redaktionen:sndk@sn.dk

Fredag formiddag var der dimission på Nærum Gymnasium. Her er navnene på de 361 elever, der nu har fået hue på:

arrow Læs også: KÆMPE FOTO-SERIE: Krise - tvivl og hue-tid

3A (20)
Andrej Stasevic Ecem Dastemir Emma Munck Faten Tenbi Alwan Ida Marie Bredegaard Jacob Møller Leisner Josefine Mønsted-Lassen Katinka Kargaard Lieberknecht Ladan Mohamed Abdulle Maiken Kiss Hansen Maja Mendis Marikit Ærenlund Nielsen Markus Omel Højlund Mathias Gjerrow Munch Oliver Buchholz Bech Safina Wagner Nøddegaard Sine Skytte Pontoppidan Sophie Nyholm Rasmussen Valdemar Viborg Lose Victor Kreutzmann

3b (26)
Alexander Kirkemoe Skou-Larsen Anton Eric Zohnesen Carl-Bastian Johansen Caroline Markworth Cathrine Albæk Elisabeth Lie Suhr-Jessen Gregers Thomas Skat Rørdam Grith Holme Staunsager Gustav Almbjerg Steffensen Gustav Gahrn Bendixen Iben Mai Huse Ida Dybdahl Hammer Josephine Mille Melvin Scharf Kasper Thaudahl Ankjær Lucas Claus Staehelin Døcker Marcus Kalør Marcus Nymand Jacobsen Mathilde Hartmann Berwald Nalini Julia Hansen Mortensen Olivia Dons Saust Tensing Oscar Sebber Gormsen Pernille Krejberg Petersen Robin Ismaili Teodora Milosevic Tore Asmund Christensen Victoria Wolff Frølich

3c (26)
Albert Hvilsom Grönlund Alexander Kiellerup Swystun Armita Amirkhosravi Carl Johan Bjærge Abrahamson Elisa Maria Falk Larsen Emil Kjær Johnsen Fatma Khalif Abdi Frederikke Aamann Isabella Svartzengren Jonas Engell Mortensen Jonathan Luca Korn Karina Marie Lin Halskov Lasse Schnell Danielsen Liedewij Katrine Van Der Linden Magnus Borum Nordraak Green Magnus Kildahl Døssing Marcus Stürup Molly Emilia Stevelt Davies Peter Alexander Gerlach Rikke Bagge Ravn Rubina Rezakhani Sarah Brandt Simone Bach Guldberg Simone Wiencke Lund Sofie Landsberger Sofie Lass Witt Bengtsen

3d (28)
Adam Helsted Alexander Al-Gamour Alexander Søndergaard Skjold Anne-Sofie Buus Breinholt Caroline Amalie Groth Termansen Ditte Maria Fisker Ulveman Eleonora Holm Rosenkilde Ellen Boris Lykø Hansen Frederikke Eberhardt Kristensen Freja Talya Bonnesen Skytte Helene Maria Sonne Helene Viuf Schrøder Ida Høygaard Faldt Julius Ørndrup Kristian Bjerg Koggersbøl Lasse Kronberg Hammer Hansen Laurits Bryldt Theisen Lukas Alexander Negaard Mads Emil Frydendall Martin Yding Mathias Max Mathilde Freja Vinstrup Pedersen Michael Højgaard Kristensen Mie Due Rydal Nicolai Haderup Alsing Rebekka Marie Henriques Busck Rosemarie Beate Pagh-Schou Victor Peter Holmark

3e (28)
Andreas Skov Wiborg Annika Cecilie Kruse Fogelstrøm Asta Felicia Engelbrecht Zangenberg Babette Hindhede Hald Barbara Munch-Steensgaard Baasch Carl Johan Kjær Lavik Caroline Higgins Overskov Christian Stausholm Nielsen Christoffer Søe Andersen Clara Dicte Alsbirk Ellen Marie Findsen Emil Seidel Bisgaard Frederik Schmit Haagen Frederik Worning Friedrichsen Freja Raae Jensen Julie Skouboe Lausen Katinka Dyreborg Laura Amalie Friis Enggaard Laura Bronée Luca Clausen Lusetti Nikolai Rønne Krøigaard Pauline Holm Jørgensen Peter Christian Lind Rebecca Rise Thomsen Thorbjørn Nørgaard Beldring Tobias Emil Sass-Nielsen Ulrikke Dahl Juelner Viktor Skriver Olesen

3f (29)
Amalie Kandel Damgaard Amalie Norup Stræde Andreas Thrane Anthon Machon Hayes Caroline Ruolan Xu Bjørner Caroline Sellevold Hoverby Cathrine Blume Larsen Christian Lauritz Lindskov Mærsk Dorthea Margrethe von Rømeling Eva Buus Lindholst Frederik Bernardo Escalona Sørensen Frederik Heiberg Bestle Frederik Rothe Frederikke Ahlgren Lønberg Frederikke Holberg Andersen Gaizka Daniel Gogorza Krüger-Johnsen Halldor Klemenz Hjartar Ida Vasehus Sørensen Johannes Hedegaard Lønvig Josefine Salo Åstrand Louisa Dohm Mogensen Marcus Djurslev Nikoline Rose Dyva Peter Dam Skjærbæk Petra Elisabeth Niemelä Harboe Philip Hartmann Engel Sarah Amalie Fugl Breinbjerg Viktor Skovgaard Ørum William Hentze Kristoffersen

3h (21)
Alexandar Wibroe Amalie Frisch Annelouise Hvilshøj Petersen Brynja Mjöll Einarsdóttir Carl-Christian Gerlach Øgard Caroline Børjesen Westermann Clara Van Vo Emma Lilia Skyum Jensen Ilina Bentzen Looms Julie Marie Bastian-Møller Katrine Luz Norre Nielsen Maria Valentin Matell Mia Sille Henriksen Nadia Ramazani Nicholas Thorsgaard Jacobsen Peter Vincent Wikborg Hartzner Rasmus Kjærgaard Hauge Rose Irhøj Damhus Sofie Almine Falck Sophia Marie Clarke Zacharias Lang Nicolaisen

3i (25)
Adam Johan Rottbøll de Neergaard Amalie Skytte Justesen Benjamin Bisgaard Haarbo Camilla Louise Skovbæk Munk-Nissen Caroline Juhl Caroline Voigt Topsøe Casper Krejnå Blicher Christian Alexander Jespersen Emma Bruun-Schmidt Frederik Berg Waltersdorff Isabella Lehman Østergaard Isabella Markovska Job Karina Hem Kaare Nemming Hovmand Markus Axholm Mia Finkielman Olivia Marie Kjær Rasmus Emil Wedele Nelson Rasmus Gudme Bastman Rosemarie Stenfeldt Ruben Henius Rasmussen Sebastian Camillo Hvidtfelt Lykke Sebastian Wiegand Møller Tobias Dyrbye-Reffling Victoria Maria Vangekjær

3k (27)
Anna Søeberg Artin Nasseri Hodanloo Benedichte Brandtberg Jakobsen Charlotte Engedal Brix Olesen Christian Søndergaard Christensen Emma-Emilie Nellemann Mansa Fanny Teferi Pingel Frida Blume Dam Ida-Marie Rask Andersen Jacob Lynghøj Grønvang Jeppe Skovbo Olesen Johan Lindeskov Agertoft Katharina Lindharth Møbjerg Madsen Kristian Berlin Jensen Line Gydesen Mads Kjær Lang-Jensen Marcus Adam Mathias Jensen Marcus Frederik Nøhr Spangenberg Mathilde Kjøler Persson Oliver Mohandas Ziegler Olivia Frydenlund Hansen Olivia Gerlach Søren Fromm Gottschalk Victor Förste Montag Victor Martins Munnecke Viggo Groefte Kildsgaard Walther Vitus Bech Sørensen

3u (23)
Alexander Christian Juul Scharnowsky Amanda Takamiya Kristoffersen Andreas Pryds Sundberg Caroline Sofie Larsen Cecilie Emilie Nolsöe Christel Pipaluk Damm Emma Blom-Hansen Emma Lee-Rosberg Lasse Funch Nielsen Laura Bröcker Kristiansen Laura Rosenberg Overby Louise Schubert Ekelund Lukas Boesdal Klæbel Marie Linea Tuff Mohr Marie-Louise Bing Kern Ernstsen Nicolai Midtgaard Blom Niels Kristoffer Buus Langkilde Olivia Egens Wang-Dantzer Olivia Karoline Falk Pedersen Sigurd Holmsgaard Jacobsen Sofie Pii Giørtz Behrens Stella Marie Løvdal Buchardt Victoria Holm Hansen

3w (23)
Anne-Marie Mosbæk Ellegaard Camilla Smith Müller Emil Alexander Krogager Kehlet Emil Fogh Jensen Emilie Caroline Springborg Gustav Stokkebro Jacob Poulsen Johanne Sofie Fredslund Aagaard Kirsten Kjellberg Christensen Lau Thomsen Maria Kofod Thomasdóttir Marie Omel Andersen Mathias Holmbjerg Jensen Mathilde Lundegaard Michala Wedel Fischer Nicoline Mathiessen Andersen Oscar Christen Thorning Engelstoft Peter Lønstrup Hartelius Rasmus Bülow-Lehnsby Rodin Khalil Sofie Langhoff Therese Helene Boye Heegaard Tristan Søbye Rapp

3x (27)
Anna Mejlhede Jensen Camilla Wederkinck Rysgaard Carl Weinreich Holm Caroline Haderup Alsing Clara Harvig Bjerrum David Christian Juhl Michelsen Frederik Knudsen Wolff Frederik Taaning Johansen Gustav Grøn Risager Clausen Hemming Graudal Jürgens Jacob Krieger Drachmann Jonathan W.B.S. Andersen Josephine Rosencrone Johnsen Josephine Schwarz Laura Frahm Louise Ulrich Luka Boe Wiingaard-Madsen Mads Rosling Winter Magnus Johan Berg-Arnbak Maike Sander Rechnagel Max Heiberg Bestle Mie Qiao Brammer Jensen Nikoline Lykke Faurschou Oliver Julius Naidu Dylander Savannah Willert Sophie Charlotte Haga Peen Victor Hansen

3y (29)
Anders Friis-Jensen Anna Schøtt Knudsen Anton Bramsen Ravn Anton Molsen Camilla Preisler Clausen David Samuel Holsko Frederik Kornerup Flittner Frederik Sømod Jacob Tuff Mohr Jonathan Gaardhøje Ulrich Louise Dybdal Nilsson Louise Rosenstand Lou Mads Joachim Krebs Maria Hoai Thuong Tran Marie-Léonora Wangmo Théorêt-Olsen Martin Buch Andersen Morten Kristensen Nicklas Crawley Jørgensen Nicklas Thorvald Kiær Nicolas Brandt Haurum Nicoline Rosenkilde Husted Kjær Niklas Spanggaard Gundersen Nikolaj Bach Meineche Peter Garlet Rank Signe Benedicte Hammelev Dreier Simone Rind Theis Rolf Overgaard Kørvel Tobias Lundsgaard Tor Rosenberg Osted

3z (29)
Andreas Ross Kahle August Emil Pålsson Ikov August Kisling Stobbe Carl Frederik Holmblad Schambye Caroline Sprunk-Jansen Cathrine Lüttichau-Holm Christian Lundøe Hillmann Christoffer Kurokawa Hammershøj Christopher la Cour Asboe Clara Drost Jørgensen Erik Christian Waagner Nielsen Frederik Burchardi Frederik Nørgaard Andersson Gabriel Lauritsen Zahid Jacob Lunding Smith Jonas Lehrmann Jonathan Jaconelli Ibfelt Lucas Oliversen Michael Peter Ringgård Natasja Malene Alstrup Haagensen Nicolas Basil Loca Peter Holst Bangsgaard Peter James Lykkegaard Peter Ulrik Dreyer Regitze Izabella Cristine Rothoff Sif Bjørk Pedersen Sofie Nguyen Tobias Bjerregaard Vecht William Christian Haugaard

arrow BILLEDSERIE: Gummi eller Nummi
29. juni 2019 kl. 07:07 Opdateret: kl. 08:44

FREDERIKSBORG AMTS AVIS
NYHEDSBREV TILMELDING

SE EKSEMPEL

Læs mere om vores privatlivspolitik på https://sn.dk/cookies.

Du kan altid afmelde nyhedsbrevet ved at klikke på "Afmeld nyhedsbrev" i de modtagne nyhedsbreve.
Nyhedsbrevet udkommer hver dag kl. 7.00 undtagen søndage.