9. juli 2020
Kontaktoplysninger

Roskilde Avis
Algade 2, 1. sal.
4000 Roskilde
Tlf: 4636 2011

Kontortid:
Mandag - torsdag: kl. 8.30 - 16.00
Fredag: kl. 8.30 - 15.30
Lørdag: lukket

UDEBLIVER AVISEN

Har du ikke modtaget avisen, så udfyld formularen på https://sn.dk/ugeavisudeblevet.

KONTAKTOPLYSNINGER

Annonceafdelingen: ra.salg@sn.dk

Redaktion: ra.red@sn.dk

Daglig leder:

Henrik Brøns,
Markedsdirektør Østsjælland
Henrik.broens@sn.dk
Mobil: 24 99 02 66

Redaktion:

Torben Kristensen,
Ansv. redaktør
torben.kristensen@sn.dk

Jan Partoft,
Journalist
jan.partoft@sn.dk

Tomas Skov
Journalist
tomas.skov@sn.dk

Annonceafdeling

Helene Risum
Salgskonsulent
Tlf. 23 32 71 19
helene.risum@sn.dk

Tonny Larsen
Salgskonsulent
Mobil: 6155 4574
tonny.larsen@sn.dk

Anette Holm
Salgskonsulent
Mobil: 2340 3570
anette.holm@sn.dk

Helle Brauner
Salgskonsulent
Mobil: 6155 4573
helle.brauner@sn.dk

RA Reklame:

Dorthe Bomark
Projektleder
Mobil: 2340 3569
dorthe.bomark@sn.dk

Dorte Knudsen,
Onlineansvarlig og projektleder
Mobil: 2340 3576
dorte.knudsen@sn.dk

Kontakt online salg:

Dorte Knudsen
Onlineansvarlig og projektleder
Mobil: 2340 3576
dorte.knudsen@sn.dk

Sommerpakken giver 50% rabat på entré til mange oplevelser som f.eks. museer. Benytter du dig af de gode tilbud ?
 

Køb

Artikel eller billede

Skriv til:
abonnement@sn.dk

Nyt om

Navne

Send en e-mail til:
navne@sn.dk