23. oktober 2021
Kontakt Ugebladet Hørsholm

Ugebladet
Hørsholm Medie Center
Hørsholm Midtpunkt 14, 1
2970 Hørsholm
Tlf. 8888 4307

www.ugebladet.dk / sn.dk/hoersholm - en del af Sjællandske Medier

MARKEDSDIREKTØR NORD:
Peter Fjeldal
peter.fjeldal@sn.dk

ANSVH. CHEFREDAKTØR:
Palle Høj

Kontortid:
Mandag-fredag kl. 11-14

Udgivelsesdag: Onsdag (omdeles onsdag og torsdag)

REDAKTION: ugebladet.red@sn.dk

Fred Jacobsen. Redaktør
fred.jacobsen@sn.dk
Tlf: 8888 4347

Morten Timm. Journalist
morten.timm@sn.dk
Tlf. 8888 4426

Sophus Zarrs Soelberg, journalist
sophus.soelberg@sn.dk tlf. 45863754

ANNONCER: ugebladet.hoersholm.salg@sn.dk

Lisbeth Chabert, Mediechef
Lisbeth.chabert@sn.dk
Tlf. 3141 3423

Dorte Hartoft. Chefkonsulent
dorte.hartoft@sn.dk
Tlf. 5156 1926

Suzanne Zabava. Mediekonsulent
suzanne.zabava@sn.dk
Tlf. 4295 1995

Prisliste Ugebladet Hørsholm

DEADLINES:
Trykklare annoncer: Mandag kl. 12.00
Korrektur annoncer: Fredag kl. 12.00
Privat annoncer: Fredag kl. 12.00, kan bookes på www.tastselvannoncer.dk

Redaktionelle deadlines:
Kulturomtaler og arrangementer: Tirsdag
Læserbreve: Torsdag

Udebliver avisen:

Har du ikke modtaget avisen, så udfyld formularen på https://sn.dk/ugeavisudeblevet.

Synes du, der skal lægges klima-afgifter på flyrejser?