17. juli 2019
Skååål før afgang fra gymnasiet fredag.
gallery icon

Se billedserie

Skååål før afgang fra gymnasiet fredag.
Foto: Julie Grothen
facebook icon twitter icon linkedin icon
print ikon
send til en ven ikon

Send til din ven.

X

Artiklen: Se billederne: Årets studenter fra RG

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

Se billederne: Årets studenter fra RG
Opdateret 27. juni 2014 kl. 16:19
Hørsholm - 27. juni 2014 kl. 14:13
Af Julie Grothen
Kontakt redaktionen:sndk@sn.dk

243 håbefulde unge kvinder og mænd forlader fredag den 27. juni 2014 Rungsted Gymnasium med huen på hovedet. Her er listen over de kvikke hoveder:

4t Michelle Sophie Gatting Brændstrup

4t Rasmus Birkelund Rahe

3a Andreas May Hansen

3a Benedicte Lindvold

3a Camilla Brygmann Kaae Christensen

3a Caroline Domino

3a Caroline Klingsholm Petersen

3a Cecilie Bergh

3a Christopher Leroy Grant Godby

3a Cæcilie Clara Pedersen

3a Ditte-Marie Korning Andersen

3a Emma Helena Siber

3a Frederik Cupello Eskildsen

3a Gustav Thomassen Harre

3a Harriet Felicia Reistad Dam

3a Helene Hørdum Andresen

3a Julie Randløv

3a Julie Jore Tornblad

3a Kenneth Webbe Sørensen

3a Kristine Louise Lind Liljegren

3a Laura Vendelsøe Nielsen

3a Mathias Castillo Bjernemark

3a Mathilde Ravn Haastrup

3a Mikkel Mørch Harsløf

3a Nichlas Albrechtslund

3a Niclas Bank Lundsgaard

3a Philip Hededam

3a Sarah Winther

3a Signe Eggert Bojesen-Koefoed

3a Silje Kølln Laursen

3b Anna Caroline Johansen

3b Anna Hjort Haberecht

3b Camilla Woldby Sørensen

3b Caroline Sig Felbig

3b Caroline Stephanie Overgaard

3b Cecilia Sleimann Jacobsen

3b Cecilie Finne Hansen

3b Cecilie Steiner Kristiansen

3b Cecilie Øster Hummelshøj Hansen

3b Frederik Elmquist-Clausen

3b Freja Liebach Guttesen

3b Isabella Hjortgaard Larsen

3b Joachim Højer Weichel

3b Julie Mertz

3b Kamila Melnyczok

3b Karen Finderup Jensen

3b Line Marie Damgaard Gregersen

3b Lykke Degn Dalum

3b Lærke Falbe Hansen

3b Magd Said Hawran

3b Maria Elise Fobian

3b Melina Ebbesen Jellesmark

3b Michella Moreno Marrero

3b Michelle Kjellerup

3b Mie Eilgaard Bendtsen

3b Mikkel Geert Jappe

3b Nicoline Beck Christiansen

3b Sabrina Schadegg

3b Sebastian David Gram

3c August Lucas Østerlund

3c Christian Hvidkjær

3c Christoffer Torngård Retz

3c Christopher Raffnsøe Nilsson

3c David Sander

3c Emilie Langstrup Marcher

3c Emilie Østerlund Madsen

3c Emma Saugmandsgaard Øe

3c Erik Christian Glavind Schou

3c Erik William Hahn-Petersen

3c Frederik Sloth Lyneborg

3c Gustav Hasbo

3c Ida Kyhl Ibsen-Bjerget

3c Jakob Tengler

3c Joachim Lindkvist

3c Joakim Jul Christensen

3c Jonathan Moliin Gram

3c Josephina Maria Brugger

3c Josephine Skytte Christensen

3c Kathrine Celine Friis

3c Lasse Sørensen

3c Mikkel Sternberg

3c Nicolai Engel Olufsen

3c Nina Kjær Mortensen

3c Nina Marquardt

3c Pauline Bechmann Nielsen

3c Victor Jäpelt

3c Villads Besjakov Brandt

3d Allan Salam Sharif

3d Amalie Havgaard Kristensen

3d Anna Jupp Iskau

3d Anne Louise Blomberg

3d Anne Sofie Andersen

3d Caroline Nørgaard Kolling

3d Cecilie Beatrice Eldrup-Jørgensen

3d Charlotte Haulund Pedersen

3d Christian Emil Hvidberg

3d Cristine Helene Juhl Larsen

3d Emilie Stenestad Emde

3d Emma Høegh Almdal

3d Frederik Christian Bergenstof Mikkelsen

3d Frederikke Bach Ulstrup Søgaard

3d Freja Anneberg Poulsen

3d Josephine Amalie Bjerregaard Sachse

3d Josephine Bødker Hermansen

3d Kasper Morgenthaler Vissing

3d Laura Ida Falk

3d Lisa-Maria Chili Gowertz Lund

3d Marcus Norrild

3d Martin Pallesen

3d Naima Abdi Youssef

3d Naser Ahmad Al-Zakta

3d Nicklas Wiborg Petersen

3d Nikoline Sidenius Kofod

3d Simone Westermann Thomassen

3d Victor Mortang

3e Amalie Harries Andersen

3e Amalie Lykke Østergaard Nielsen

3e Andreas Jensø Koustrup

3e Anne-Caroline Rytter Helstrup

3e Benjamin Hjortshøj-Nielsen

3e Benjamin Philip Bojer

3e Bjørn Bille Tølbøll

3e Caroline Buhl

3e Caroline Gilling

3e Christopher Tanwa Leth-Jørgensen

3e Cornelia Marie Porsager Hjortshøj

3e Emil Tornøe

3e Frederik Vesta

3e Helene Lorents Steen

3e Hjalte Holm Nørremark

3e Ida Marie Gerstrøm

3e Kristina Augusta Møllemand Jensen

3e Laura Hesseldal Andersen

3e Marc Molin Meisingset

3e Mathis Kay Kjær-Petersen

3e Mette Meyer

3e Mikkel Harboe Voll

3e Pernille Krogh Gøtzsche

3e Philip Toft Lyngsø

3e Rebecca Mosholt Hjorth

3e Sebastian Arthur Demant Mikkelsen

3e Sebastian Bastholm Andersen

3e Signe Kodahl

3e Sofie Kau Wahlers Nielsen

3e Thea Hjort

3f Alexander Niels Hatholt

3f Caroline Lykke Stryhn

3f Cecilia Linke

3f Cecilie Ørsted Nielsen

3f Christian Hagelskjær Jacobsen

3f Christoffer Kluge

3f Christoffer Thue Holmstrøm

3f Christoffer Weinreich

3f Cylia Cristina Hother Sørensen

3f Ditte Marie Hjorth

3f Frederik Kapel Rasmussen

3f Ida Sarborg-Pedersen

3f Jacob Stitz

3f Janja Monika Mikic

3f Kasper Telkamp Nielsen

3f Katty Madsen

3f Line Ebling Pedersen

3f Liv Halstad

3f Louise Rosenkrands Poulsen

3f Mads Larsen

3f Mark Morits Andersen

3f Michala Kildegaard Boldt

3f Miel Kamille Mathilda Hjorth

3f Mikkel Holm Quvang

3f Oliver Joachim Møller

3f Oliver Rosengaard Röthlin Eriksen

3f Sofie Bjerregaard Dam

3f Thea Marie Hasselbalch

3f Thomas Krogsbæk Hjelmar

3k Amanda Krarup Lauridsen

3k Christian Ditlev Vilslev-Rossen

3k Elisabeth Engelbreth Allerslev Kristensen

3k Elisabeth Thule Thulesen

3k Emil Alexander Steenslev

3k Emil Zavilla Elbro

3k Joachim Pavic

3k Joakim Nybo Langaa

3k Julie Juhl Anthonsen

3k Kasandra Baumann

3k Marianne Herforth Peschardt

3k Mathias Helle Hertling

3k Nina Elisabeth Vejen Henriksen

3k Pernille Løgstrup Iversen

3k Sara Forsman Pedersen

3k Sharifa Abou

3k Sorab Niazi

3k Sune Øllgaard Klem

3k Viktoria Engelbreth Allerslev Kristensen

3v Adam Mattis Rothoff

3v Andreas Bekker Jeppesen

3v Andreas Brask Feilberg

3v Andreas Eilsø Hjorth

3v Ayla Patat

3v Caroline Grumstrup Hjuler

3v Christoffer Emil K.T. Jensen

3v Christoffer Götzsche Frederiksen

3v Dalia Riyad Hassan

3v Deea Kamaran Al-Jaf

3v Emil Johan Winther

3v Jeppe Houmann Svanholm

3v Jesper Bang

3v Laura Rose

3v Martin Siggaard

3v Mohammad Ahmad Iskandar

3v Muhammed Emin Sahan

3v Rojan Turan

3v Sarah Darmer Rasmussen

3v Sarah Weihe Sørensen

3v Simon Frank Nielsen

3v Simon Mikkelsen

3v Terkel Bo Olsen

3v Thorvald Demuth Jørgensen

3v Tobias Stougaard Grønne

3v Victoria Quist

3v William Rimkratt-Milkowski

3x Amalie Starklint Brinck

3x Amanda Cleemann Wang

3x Anna Fagerlund Børresen

3x Antony Horvat

3x Aske-Emil Blæsberg Dalager

3x Cecilie Engelstrup Hansen

3x Frederik Heymann Lassen

3x Frederik Viktor Bang Jespersen

3x Frederikke Anine Prætorius

3x Jakob Vismann

3x Jannik Daell Bjerrum

3x Jonas Swane Lund

3x Josefine Korsholm Jeppesen

3x Karen Anna Handberg Martiny

3x Maja Urskov Nielsen

3x Mats Fleron Letoft

3x Mikkel Høgh-Hansen

3x Signe Uldall Pedersen

3x Sissel Borch-Johnsen

3x Sofie Dalsgaard Seiersen

3x Vivian Klausen

arrow Mohammad er familiens første student
26. juni 2014 kl. 20:32 Opdateret: kl. 06:32
arrow Elevrådsformand bliver superstudent
23. juni 2014 kl. 15:02 Opdateret: kl. 15:03
arrow David er første student fra RG
23. juni 2014 kl. 12:20 Opdateret: kl. 13:37

FREDERIKSBORG AMTS AVIS
NYHEDSBREV TILMELDING

SE EKSEMPEL

Læs mere om vores privatlivspolitik på https://sn.dk/cookies.

Du kan altid afmelde nyhedsbrevet ved at klikke på "Afmeld nyhedsbrev" i de modtagne nyhedsbreve.
Nyhedsbrevet udkommer hver dag kl. 7.00 undtagen søndage.

grafik køb billede