21. oktober 2021
HG-studenter ved Danserindebrønden. Foto: Andreas Norrie
HG-studenter ved Danserindebrønden. Foto: Andreas Norrie
facebook icon twitter icon linkedin icon
print ikon
send til en ven ikon

Send til din ven.

X

Artiklen: Her er de 246 studenter fra Helsingør Gymnasium

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

Her er de 246 studenter fra Helsingør Gymnasium
Helsingør - 28. juni 2019 kl. 12:55

3. a:
Anna Tolderlund Jørgensen, Asger Eksteen Stenstrup Kristensen, Batoul Bakr Ali, Camilla Hagen Haltou-Nielsen, Carl Emil Gabrielsen Schmidt, Celine Dahl Møller-Andersen, Christopher Torp Lustü, Clara Scheel, Freja Køppen, Frida Rudå Herløv-Nielsen, Ida Ahlmann Hasselager, Ida Marie Mølleskov Pedersen, Ingrid Freja Sloth Tønnesen, Julie Blicher Mortensen, Katrine Milde, Marie Helene Andersen, Marie Møllegaard Andersson, Mathilde Grandjean Johnsen, Maya Silke Bjerre, Nadia Akhtar Shakoor, Nathalie Dumon Thomsen, Nicolai Andreas Løve Nielsen, Parvin Haje, Rasmus Sønderberg nedker, Rubina Fray Gogolu, Sabri Tundzhay Sabri, Sureka Jegarubanathan.

arrow Læs også: Se de festlige fotos: Espergærdes studenter blev sendt ud i livet

3. c:
Anna Anine Dybdahl Sørensen, Anne Dea Nolsøe Kristensen, Caroline Mathilde Leth Sommer Kaadtmann, Daniel Stunal, Emre Can Coban, Henrik Zimmermann, Jonas Balesini, Julie Svan, Julius Conrad Bjerre-Christensen, Laura Mathilde Lantow, Lukas Ginnerskov Rønberg, Lærke Vangsaa Roslev,Magnus Ehlers Molnit ensen, Martin Fritzbøger Jægerlund, Nanna Anker Høeg, Naomi Papaya Nord Fugl, Niclas von Kohl, Oliver Roat ørgensen, Peter Wiibroe Lund, Sara Kunkel Wahl, Sofie Christine Richter, Sofus Emil Sander Hvalsøe, Sofus Thorup, Thor Percy Hinge Pedersen.

3. e:
Annabell Sylvester Nederby, Casper Philip Saunders Petersen, Daniel Petersen, Emilie L. D. Sølling, Hanin Walid Ali, Ida Sofia Harder Kjederqvist, Jonas Emil Gyldenkerne Kliem, Kamilla Fuchs, Karla Seline Lind Larsen, Mads Leisten Jensen, Mahmoud Haytham Othman, Malte Juul Svanborg, Mathilde Sigshøj, Mubin Bajramovic, Simon Gustav Rønne Nielsen, Stella Berthing-Hitz, Thobias Fisker Munkstrup, Vilas Shresta Holst Jensen.

3. t
Amalie Munk Johansen, Andreas Leganger Larsen, Aske Mikkel Thrane, Claus Salgård Bendtsen, David Jovanovic, Emil Erlev Salling, Emma Rosalina Larsen, Emma-Maia Toft Jacobsen, Gustav Duch Bertelsen, Ivana Tudic, Jacob Christian Christensen, Jonas Maegaard Sharar, Josephine Kianna Pallisgaard Sørensen, Kasper Aabjerg Valentin, Luiza Suska, Lukas Fogh Andersen, Luna Schønning Voss, Magnus Højrup Watson, Mathias Borg Holm, Mathilde Pedersen, Merve Cokcetin, Morten Gram-Hanssen, Naja Ernst Robdrup, Nicoline Amalie Skjoldager Skautrup, Nicoline Andrea Nielsen, Nicoline Rattenborg, Ravza-Nur Cokcetin, Sofie Rosa Rasmussen, Süheyla Güllü, Thor Peter Falkenberg Nielsen.

3. u:
Alberte Rose Laursen, Alexander Aars, Anna Adsbøl Christensen, Anna Kay-Marie Sikker Sunguaq Sandberg, Annsofie Schifter, Caroline Mathilde Frøhlich Jørgensen, Christine Jul Møller Andersen, Emil Bormeth, Emma Ryborg, Freja Carina Hjorslev Rasmussen, Freja Sloth, Isabel Ambs Willerslev, Joakim Daniel Kaminsky Okkels, Kristiane Amalie Kyndlo Löwe, Laura Sander Østergaard Sjøltov, Lea Naomi Roth-Zawadzki, Line Elle Børsen, Lucas Huusom, Lukas Antvorskov Fritzbøger, Luna Thea Baunehøj Jørgensen, Lærke Bjørk Hjelm Nielsen, Mari-Louise Nath Clayton, Rebekka Alberte Damsgaard Christensen, Sofie Angelique Torp, Wejaa Ahmad Salamoun, Wilma Louisa Reinholdt Lundkvist.

3. v:
Abdul Rahman Mohammad Sayed, Anna Høybye Schmidt, Anna Udby Seitzberg, Annasofie Birk Hartvigsen, Bjørg Fog Godvin, Elias Garde Krüger, Emil Seiler-Holm Kærgaard Petersen, Emilie Sofie Larsen, Emma Rose Jensen, Filip Westphal Rasmussen, Frederik Albert Berthing, Jakob Atli Karlsen, Jesper Stender Hansen, Jonathan Hviid, Karoline Huber Pedersen, Karoline Østbjerg Vang, Louis Emil Andersen, Lucas Robert Hyatt, Marie Louise Amping, Mathias Wind Morrison, Mathilde Hedstrøm, Mette Grønbæk-Handesten, Rikke Skafte, Silje-Marie Gottlieb Wik, Sophia Hammer Eliassen, Theis Løiborg Klysner.

3. w:
Alfredo Moises Fernandez Ninahuaman, Anna Petrine Melgaard Svendsen, Camilla Tanning Willumsen Tolstrup, Cleo Sofia Liasi, Filip Kuzmanoski, Frederik Danielsen, Gustav Skytte Skov, Ida Lundsgaard Jensen, Jákup Andreas Davidsen, Kristina Spange, Magnus Helvig Eriksen, Matthæus Vincent Vàmosi, Melanija Talijanovic, Nanna Blume Hansen, Nikolai Oliver Quintus, Nikolaj Aleksander Frank, Oliver Falk Hansen, Olivia Simonsen, Victoria Westh Bernstein.

3. x:
Anton Pedersen, Clara Bernard, Emil Hahn Rahbek-Hansen, Emilie Holm Junker, Freja Ankjær Skov, Haneen Walid El-Taha, Helena Højsted Eriksen, Helene Kanneworff, Helin Koyuncu, Herbert Siegmar Kepka, Ida Marie Aaris-Sørensen, Ivalo Baadsgaard Høst, Josefine Bloksgaard Sahlertz, Kokoe Anna Brinckmann Lawson, Mads Andresen, Mads Schumann Glæsner, Magnus Grumstrup Simonsen, Malou Søndberg Svendsen, Marcus Mathiasen Dehn, Marta Kruse Johansen, Mathias Hasenschwandtner, Nikolina Simonovska, Noorhan Ali, Sarah Nevado, Trine Kryger Vejrup, Zeinab Hajri.

3. y:
Adam Hedengran Olsen, Albert Ibsen Andersen, Anas Maher Nasser, Anna Sophie Rossing Klem, Anna Østergaard Knudsen, Anton Rohlin Madsen, Carla Helene Horneman, Charlotte Amalie Sundberg Engstrøm, Clara Roskjær Møgeltoft Nielsen, David Daniel Ethelberg, Elvira Vilsbæk Kongstad, Jacob Auchenberg Brimer, Jessyca Feruzi, Johannes Christian Poulsen, Louise Christine Beck-Bang, Louise Sofia Elleboe Houmann, Marie-Louise Whittard Jacobsen, Mathilde Marsengo Trebbien, Matin Dashti, Melisa Yetik, Mia Müllejans, Mikkel Andreas Siegumfeldt Houlberg, Nicholas Tatt Blauenfeldt Jensen, Rikke Michelsen, Rosemia Søndergaard Zaklikowesky, Simon Peter Sundt Poulsen, Søren Lauridsen Kühl.

3. z:
Amalie Veirum Kristoffersen, Anne Sofia Løhde, A, trid Lykke Holze Licht-Larsen, Emil Fuhr Nielsen, Frederik Rej-Rosenqvist, Hannah Jeanty Basheir, Hannaa Jommaa, Jonathan Pauli Ejdesgaard Thomsen, Kasper Berg Kesje, Lea Rifbjerg Nilsson, Lucas Ruben Hoffmann, Marcus Tegner Hansen, Mathilde Søfeldt Lindegaard, Naja Vinther, Nicolas Antonio Halfter, Niklas Skou Holm, Saliha Cokcetin, Sander Rohde Andkjær Doberck, Sandra Ekmann, Sara Lykke Brinch, Signe Røssel Vindahl Andersen, Thea Marie Molsgaard Mark, Thea Sofie Tegner Lorentzen, Tilbe Cokcetin.

arrow Dimittender fra Espergærde Gymnasium og HF
28. juni 2019 kl. 14:41 Opdateret: kl. 14:41
arrow Se ALLE studenterbillederne: Vild glæde ved Danserindebrønden
28. juni 2019 kl. 13:38 Opdateret: kl. 13:38
Synes du, der skal lægges klima-afgifter på flyrejser?