18. oktober 2021
Translokation på EG. Foto: Allan Nørregaard
Translokation på EG. Foto: Allan Nørregaard
facebook icon twitter icon linkedin icon
print ikon
send til en ven ikon

Send til din ven.

X

Artiklen: Dimittender fra Espergærde Gymnasium og HF

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

Dimittender fra Espergærde Gymnasium og HF
Helsingør - 28. juni 2019 kl. 14:41

2p
Andreas Dohm Clausøe, Christian Rønnest Broch Andersen, Daniel Duschek Houen, Daniella Fibiger Hartmann, Dea Isabella Tranberg Kanne, Freja Ida Næsby Korf, Ida Thomassen, Jasmin Michaelsen, Jens Krogh Bangsgaard, Kasper Øbel, Laila Awada, Laura Plæhn, Laura Elgaard Petersen, Lisa Arvid Larsen, Markus Damgaard Falck,

arrow Læs også: Se de festlige fotos: Espergærdes studenter blev sendt ud i livet

Maud Fiona Felisi, Mie Waidtløw Mosevang Christensen, Oliver Hartvig Hansen, Sofie Olsen, Theis Stenberg, Thomas Christoffer Grenaae Birch, Victoria Elmeskov Seiler-Holm.

2q
Alexander Riboe, Alaa Syam, Andrea Bering Hougaard, Ane Pedersen Mylin, Anine Bay Pedersen, Daniel Winther Jensen, Diana Zeaim, Frederik Alexander Prilow, Hanan Mahmoud Mohamad, Ida Emilie Jessen Ligaard, Jasmin Sabbah, Julie Sofie Norby Dalsgaard, Julius Østbjerg Frederiksen, Karuna Helena Langtved, Magnus Østergaard Ryslev, Mohamad Nakli Dit Aldaoudi, Mohamad Moaz Ahmad Abdullatif, Monique Marcelle Plaire Olsen, Nadia Younis, Sara Duran, Sebastian Beer Hansen, Simone Skou Johannesson.

3a
Amalie Skarby Hansen, Amalie Sofie Sørup Andersen, Andreas Nymand, A,nna Dræby Sessingø, Asmus Jarl Møller Christensen, Caja Lind Nicolaisen, Caroline Krogh Agergaard, Christian Emil Rundqvist, Christoffer Mølbak, Clara Højsted Ankjær, Emil Steen Madsen, Emilie Frank Mulvad Akselsen, Fridtjof Cerup-Simonsen, Katinka Hentze Magyar, Magnus Waidtløw M Christensen, Malthe August Bordin Bresler, Marius Christian Skyum Hauge, Mathilde Jin Lovmand Roedsted, Oliver Grønborg Christensen,

Oliver Scott Træholt Parrot, Peter Christian Barfoed, Rebecca Dimitrijevic, Sandra Klintenberg Brøsted Lind, Selma Caroline Legaard Dahlgaard, Sofie Alsing Reib, Victor Jacob Krogh, William Robert Conrad, William Schou Tagaard Thorsen.

3b
Albert Ankerstjerne Milling, Alexander Katholm Udsen, Astrid Marie Sort, Catharina Sjøberg Andersen, Christopher Peter Dyrling, E, ilie Linea Grønlund, Freja Lüders Rasmussen, Freja Marie Ladefoged Jørgensen, Gabriela Barbateskovic, Gustav Rumle Bæhr Christensen, Haris Kahrimanovic, Hussain Makki, Isac Andreas Møller Bing,

Julie Grube Ravnsborg, Kamille Glud Hjulmand, Lasse Balleby Knudsen, Laura Severin Bach, Lærke Samsø Bloch, Mads Frank Mulvad Akselsen, Martin Herwin Schaarup,

Miranda Reindorf Jansen, Nikolaj Thor Dahl Ring, Olav Pors Grønlund, Parmida Rezai, Peter Lund Rahbek Jønsson, Sivalaxmy Baleswaran Krishnapillai, Sofie Klemi, Sofie Schrøder Lorentzen, Vibe Glud Hjulmand.

3c
Alexander Zidi, Amanda Zumbach Johannesen, Anton Karl Lawerentz, Cecilie Juel Jensen, Chanel Royal, Dagmar Sofie Olsen, Emma Heidemann, Emma Bergman Sørensen,

Hjalte Albergson Hansen, Jonathan Fich Skovsgård, Kaisa Amalie Aagaard, Kalle Fredslund, Karoline Friis Paulick, Kasim Delic, Katja Kirkegaard Nielsen, Katrine Eriksen,

Laura Pauli Bonné, Lucas Lodberg, Maria Delia Mateiu, Markus Søgaard Uglebjerg, Mikkel Frahm Nygaard, Minna Sara Suwalski, Nicoline Hincheli Dam, Niels Erik Hoby Skanning, Noah Ditlevsen, Oliver Osvald Bannick, Rasmus Arvad Schønberg, Sandra Brun Tanderup, Sofie Martens Poulsen.

3d
August Vinggaard, Bezawit Sara Poulsen, Bonita Marinovic, Christian Lund Jensen, Daniel Jonathan Jaksland, Frederik Emil Petersen, Frederik Emil Krogh Nilsson,

Hjalte Andreas Tromborg, Jakob Staudal, J,hanne Kirstine Lygum, Jonathan Weyde, Josefine Ingemann Asplund, Julie Isabel Holte Teller, Lucas Henning Schandorff Nielsen,

Maia Sandgaard Opperman, Markus Emil Barkholt, Melissa Weidi Jensen Bohn, Petrine Tveden, Philip Niels Behrens Saabye, Semiha Cekin, Signe Regin Runge-Dalager,

Simon Bahnsen Schmidt, Sofus Storgaard, Tobias Lind Sørensen, Tobias Skytte Aaskov.

3e
Abdul Wahab Azam, Aleksander Normann Kock, Andreas Dyrbjerg Christensen, Anna Skovby Hansen, Asta Marie Norberth Kristensen, Carl Christian Urioste Jensen.

Caroline Bornung Heger, Caroline Mathilde Gade Sloth, Christopher Ruben Dalgaard, Emil Kanneworff, Emilie Ellen Bruun Enemark, Frederik Alexander Højstrøm, Frederik Tejlmann Skouboe Poulsen, Ida Caroline Lund Hansen, Ida Mørch Hansen, Isabella Fløe Jensen, Jakob Thorup Petersen, Kamille Cirkeline Holmstad, Laura Plank Aagaard,

Maria Svane, Mille Reeh Rasmussen, Niklas Poulsen Rehøj, Sebastian Ditlev Klinker, Sebastian Jønsson Ipsen, Tore Kruse Kristensen, Viggo Elmose Eriksen.

3f
Alexander Månsson, Amalie Brogaard Mandal, Astrid Lykke Laviolette, August Mollerup Harries, Blerona Hetemi, Cecilia Cronquist, Clara Cecilie Høgh Nielsen, Emma Victoria Garnell, Emmy Sunneva Winther Bremer, Freya Urhøj Palm, Isabella Smedegaard Jeppesen, Jack Thomas Vilsfort, Jacob Højland Christensen, Jonas Gerner Møller, Julie Celine Holck, Lærke Christensen, Mathias Winther Sonn, Medine Tümtürk, Mischa Højriis T von Buchwald, Nino Ujmajuridze, Sara Bay, Sidsel Basse, Signe Villum Larsen,

Sofie Markussen, Süheda Sükrüoglu, William Karl Aagaard Madsen.

3j
Alexandar Frederic Bengtsson, Andrea Marie Marschall, Anna Christiansen Roberts, Anna Olivier Ikizek Wegner, Anton Abrahamsen Andersen, Anton Sandell Madsen, Charlie Borum Zernickov, Chili Rode Andersen, Dilara Korkmaz, Emilie Sommer Jappe, Emma Josephine Bang Petersen, Erika Hørdam Ausker, Hannah Klont Faber, Jacob Krag Nørgaard, Jens Emil Lautrop Buemann, Julie Egevang, Kamilla Sofie Esvold Hallengren, Klara Ulrik, Laura Grethe Nicolet Nielsson, Martine Uldahl Nielsen, Mathilde Bindslev Nielsen, Nicolai Nørup-Nielsen, Peter Mørup Jacobsen, Sara Lykke Mathiesen, Sebastian Leth Hornemann, Sofie Hougaard Danesø.

3k
Anders Hauge Christensen, Andrea Marie Gerrild Petersen, Anna Willemoe Matzen, Asbjørn Erik Dyrdal, Betinna Bentzen, Carla Camille Nødskov, Christian Alexander Start,

Emil Duwall Sørensen, Emilia Memborg-Heinrichsen, Freja Midjord Holfelt, Hannah Faurschou Andersen, Juliane Ploug Johnsen, Laura Hauge Andersen, Line Selch, Lucas Poulsen Brunt, Magnus Moth Søndergaard, Marcus Borg Lissau, Mathilde Huberts, Mikas Seest Baker, Nilas Myler, Oliver Philip Handschuh, Olivia Pepke, Olivia Josephine Frederiksen, Oscar Schmidt Vendler, Thea Sofie Løvenskjold, Theodor Lyngby Pahl, Victoria Elisabeth Demant.

3l
Adhurim Bordoniqi, Alexander Carp Villaume, Alexander Magnus Ølbye, Andreas Thaisen Løvengreen, Azad Roni Kanat, Christian Ulrich Frølich, Cilius Linde Jørgensen,

Clement Holm Hasenfuss, Emil Steenstrup, E, il Noer Sejrskild, Emilie Holm Klysner, Frederik Toft Vestergaard Olsen, Halit Tekciftci, Helena Gorrissen, Josephine Schack Thorsen, Julie Marie Reiter Rødbro, Laura van Deurs Finnemann, Lukas Kruse Freese, Mads Brink Thomsen, Mie Thaudal Hansen, Nanna Dyreborg Zachau, Nikolaj Kindberg,

Nikoline Emma Neijendam Thystrup, Peter Worm Dalkov, Rasmus Lundfald Barlebo, Simon Kobberø Føns.

3n
Alberte Bahnson Weber, Alberthe Sander, Alfredo Marc Hansen, Andrea Zebitz, Anna Jordan Johannessen, Anton Pinstrup Petersen, Benedikte Maria Harders Lentz, Bjørn Troldahl, Christian Carmel, Christian Alexander Due, Ida Sofie Bülow Mortensen, Luca Nicolini Ahluwalia, Magnus Wennerwald Bundgaard, Maja Renner Weichel, Mathias Just, Parimah Nejaj-Boushehri, Rasmus Høgsbro Mortensen, Rikke Stougaard Thomsen, Simon Pierre Martin S Viala, Sofie Hechmann Møller, Thomas Bundgaard.

3t
Adele Norløff Vengel, Ajla Cimirotic, Alba Victoria Drejfald, Caia Ottosen Frohn, Cecilie Novaa, Cecilie Egeberg Rasmussen, Clara Sophia Nordgaard Burrild, Emil Agri Larsen,

Emma Daugaard Sørensen, Emma Marie Raahede Poulsen, Hillary Djiki Joppe, Jakob Winkel Missel, Jasmin Keinicke Poulsen, Katrine Johanne A Christensen, Magnus Engstrøm Balslev, Mathias Bay, Michelle Bagge Iversen, Natasha Yoon K Ahlefeldt-Laurvigen, Oliver Rokkjer Bevensee, Otto Emil Førby Munk Madsen, Rida Yasir, Sofie Kalum Schou. Sofie Manju Dubert Hauerberg, Sophie Emilie Birch, Victoria-Maria Brogaard Kristensen.

3u
Albert Hyldahl, Anders Sønderby Larsen, Andreas Witt Ala Rantzau, Carl Falkesgaard Lagoni, Christian Rosenørn, Christian Mellerkær Larsen, Christine Heller, Claudia Sangstad Carlsen, Freja Malle Høyer, Ida Hartmann Bjerre-Poulsen, Jens Torpe, Julie Dewulff, Julie Seifert, Kristian Karl Langberg Hossy, Linnea Munk Mikkelsen, Louise Pedersen, Magnus Thule Viggers, Mathias Igor Meyer Clausen, Melisa Owliaie, Nikolai Elliot Elmark, Sophia Elle Hannan, Thomas Holm Toft, Villads Rostrup, William Fernandez Cardoner.

3v
Ali Can Tokmak, Alma Bie Askman, Andrea Johanne Bach Larsen, Astrid Yde Kammersgaard, Chanel Olivia Marie R Nielsen, Emilie Bjerre S Martinsen, Emma Salgaard Øhrwald, Fiona Ziggie Bjørn Walther, Frederikke Viktoria J D Nielsen, Jeppe Doanh Fischer Hansen, Joachim Levin Thomsen, Johanne Düring, Jonas Philip Leschke Jørgensen, Julia Nørskov Jensen, Julie Magtengaard, Kasper Francati, Lucas Pierre Hansen, Ludvig Lyngby Pahl, Mathilde Terp Holm, Nadin Omar Abdallah, Nicolas Siesbye Suhr, Nina Lerche Jeberg, Selma Nina-Elvira Nylev, Sophia S Bergstrøm-Zlotnik, Tessa Klemann Flindt, Thea Nørby.

arrow Se ALLE studenterbillederne: Vild glæde ved Danserindebrønden
28. juni 2019 kl. 13:38 Opdateret: kl. 13:38
arrow Her er de 246 studenter fra Helsingør Gymnasium
28. juni 2019 kl. 12:55 Opdateret: kl. 12:55
Rejser du til udlandet i år?