28. april 2017
LørdagsAvisen

Torvet 19A
4600 Køge

Tlf.: 5665 8200

Annonceafdelingen: annoncer@sn.dk

Redaktion: kmc.redaktion@sn.dk

Administration: info@sn.dk

Ledelse:
Jørgen Petersen, salgs- og bladchef
Mobil: 6024 1172
joergen.petersen@sn.dk

Administration:
Erik Olsen, økonomichef
erik.olsen@sn.dk

Salgsafdeling:

Dorte Poulsen, salgsassistent
dp@sn.dk

Mogens Hansen, mediekonsulent
Mobil: 2834 8204
mogens.hansen@sn.dk

Susanne Krumbæk Jørgensen, mediekonsulent
Mobil: 2630 8208
susanne.joergensen@sn.dk

Sika Håkansson, mediekonsulent
Mobil: 2227 2948
sika.haakansson@sn.dk

Flemming Holm, mediekonsulent
Mobil: 2825 7312
flemming.holm@sn.dk

Redaktion:

Martin Rasmussen, redaktør
Mobil: 2266 6260
martin.rasmussen@sn.dk

Katrine Thorlund, journalist
Mobil: 2989 1769
katrine.thorlund@sn.dk

Per Møller, journalist
Mobil: 2053 6071
Per.moller@sn.dk

Jørgen Chr. Jørgensen, fotograf
Mobil: 2813 9510
fotograf@sn.dk

Dtp - afdeling:

Birgit Nielsen, grafiker
birgit.nielsen@sn.dk

Jimmy Nielsen, grafiker
jimmy.nielsen@sn.dk

Susie Østergaard, grafiker
susie.ostergaard@sn.dk