24. september 2017
Kontaktoplysninger
DAGBLADET Roskilde

Hersegade 22
4000 Roskilde
Tlf.: 46 35 85 00
Mail redaktion: roskilde.red@sn.dk
Mail salg: roskilde.salg@sn.dk

Udebliver avisen

Tlf.: 46 35 85 00, inden kl. 18, lørdage kl. 8-10.

ROSKILDE-REDAKTIONEN

Lars Ahn Pedersen (ahn)
Redaktionsleder
Tlf.: 61 10 29 26
lars.ahn@sn.dk

Steen Østbjerg (øst)
Redaktør
Telf.: 30 23 40 85
steen.oestbjerg@sn.dk

Lars Kimer (Kimer)
Journalist
lars.kimer@sn.dk

Kristian Thomas Jørgensen (ktj)
Journalist
kristian.joergensen@sn.dk

Britt Nielsen (britt)
Journalist
britt.nielsen@sn.dk

Sara Asoka Paulsen (safp)
Journalist
sara.paulsen@sn.dk

ABONNEMENT OG ANNONCER

Kl. 8.00-16.00
Mail: roskilde.salg@sn.dk
Tlf.: 46 35 85 00

Klaus Voss
Salgschef
Tlf.: 21 20 87 82
klaus.voss@sn.dk

Jesper Øhlenschlæger Pedersen
Salgskonsulent
Tlf.: 46 47 02 06 / 22 33 64 35
jesper.pedersen@sn.dk

Charlotte Petersen
Bladsalgskonsulent
Tlf.: 30 32 03 19
charlotte.petersen@sn.dk

Lotte Vedel Stielund
Salgsassistent
Tlf.: 53 69 14 31
lotte.vedel@sn.dk

Distribution

Rikke Jørgensen
Servicemedarbejder
Tlf.: 22 13 98 01
rikke.joergensen@sn.dk

Carsten Pedersen
Budformand
Tlf.: 51 52 30 08
carsten.pedersen@sn.dk

Lone Hansen
Budformand
Tlf.: 22 62 29 79

LÆSER
ARRANGEMENTER


Har du en aviskode?





Du finder aviskoden
i den trykte udgave af din avis.

Køb

Artikel eller billede

Skriv til:
abonnement@sn.dk

Nyt om

Navne

Send en e-mail til:
navne@sn.dk