26. februar 2017
Kontaktoplysninger

Roskilde Avis
Algade 2, 1. sal.
4000 Roskilde
Tlf: 4636 2011

Kontortid:
Mandag - torsdag: kl. 8.30 - 16.00
Fredag: kl. 8.30 - 15.30
Lørdag: lukket

UDEBLIVER AVISEN

Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over to dage.

Har du ikke modtaget Roskilde Avis midtuge-udgaven så KLIK HER!

Har du ikke modtaget Søndagsavisen Roskilde Avis (weekendudgaven) så KLIK HER!

KONTAKTOPLYSNINGER

Annonceafdelingen: ra.salg@sn.dk

Redaktion: ra.red@sn.dk

Daglig leder:

Henrik Brøns,
Direktør
Henrik.broens@sn.dk
Mobil: 24 99 02 66

Redaktion:

Torben Kristensen,
Ansv. redaktør
Tlf: 4630 5110
torben.kristensen@sn.dk

Jan Partoft,
Journalist
jan.partoft@sn.dk

Anette Gundlach,
Redaktionssekretær
anette.gundlach@sn.dk

Erling J. Pedersen,
Fotograf
erling.j.pedersen

Annonceafdeling

Camilla Clara Dahl, Salgschef
Mobil: 2340 3568
camilla.dahl@sn.dk

Tonny Larsen, salgskonsulent
Mobil: 6155 4574
tonny.larsen@sn.dk

Anette Holm, salgskonsulent
Mobil: 2340 3570
anette.holm@sn.dk

Helle Brauner, salgskonsulent
Mobil: 6155 4573
helle.brauner@sn.dk

Maria Nymark, salgskonsulent
Mobil: 2340 3574
maria.nymark@sn.dk

Reception:
Helle Willer, receptionist
helle.willer@sn.dk

Bogholderi:
Dorthe Larsen, bogholder
Tlf: 4630 5118
dorthe.larsen@sn.dk

Bibi Franson, bogholderiassistent
bibi.franson@sn.dk

RA Reklame:

Dorthe Bomark
Projektleder
Mobil: 2340 3569
dorthe.bomark@sn.dk
RA reklame

Dorte Knudsen,
Onlineansvarlig og projektleder
Mobil: 2340 3576
dorte.knudsen@sn.dk
RA reklame

Rikke Odgaard Jensen,
Projektleder
Mobil: 2340 3571
rikke.odgaard.jensen@sn.dk
RA reklame

Læs mere om RA reklame her

Stjernesekretariatet:

Tlf: 4636 3735 * fax. 4632 3936
Tine Hansen
Mobil: 2340 3567
tine.hansen@sn.dk

Kontakt online salg:

Dorte Knudsen
Onlineansvarlig og projektleder
Mobil: 2340 3576
dorte.knudsen@sn.dk

LÆSER
ARRANGEMENTER


Har du en aviskode?





Du finder aviskoden
i den trykte udgave af din avis.

Køb

Artikel eller billede

Skriv til:
abonnement@sn.dk

Nyt om

Navne

Send en e-mail til:
navne@sn.dk